Logistyka Produkcji

Logistyka produkcji jest zagadnieniem ważnym i jednocześnie trudnym.

Każdy przedsiębiorca zastanawia się jak w skuteczny sposób obniżyć koszty produkcji i co za tym idzie zwiększyć zysk firmy. Proces produkcyjny bardzo często kształtuje swój bieg w sposób naturalny, trochę jak rzeka. Pracownicy ustawiają przebieg półproduktów przez przedsiębiorstwo w taki sposób, żeby wzajemna współpraca była możliwie najprostsza. Pojawia się istotne pytanie, czy taka konfiguracja jest optymalna, czy któreś stanowisko nie jest za bardzo obciążone, lub czy któryś z pracowników nie czeka na kolejną partię materiałów za długo. Przeciążenie powoduje stres i nadmierne zmęczenie, nieplanowane przestoje to zwykłe straty dla firmy.

Logistyka produkcji nie przynosi prostej odpowiedzi co zrobić, żeby było dobrze. Działania poprawiające wydajność produkcji wymagają wcześniejszego audytu sytuacji obecnej, stanu i jakości procedur, charakterystyki produktu, zamówień, branży.

Nasza oferta obejmuje wykonanie skumulowanego audytu przedsiębiorstwa, wykonanie niezbędnych analiz. Wynikiem jest przygotowanie rozwiązania na podstawie doświadczenia specjalistów z którymi współpracujemy. Raport powstaje w oparciu o metody obliczeniowe, analizy oraz doświadczenie.

Przedsiębiorca otrzymuje gotowe wskazówki i procedury mające poprawić wydajność produkcji. Logistyka produkcji sama nie wprowadzi zmian do przedsiębiorstwa. Audyt i późniejszy raport mają na calu zmianę świadomości pracowników oraz pokazanie pozytywnych aspektów modyfikacji dotychczasowego sposobu produkcji.

 

W celu uzyskania szczegółowych danych zapraszamy do kontaktu

Zapytaj o produkt